کرایوتراپی و آر اف سرجیکال

وجود خال و برخی از ضایعات پوستی ممکن است کمی نگران کننده باشد و این شک به وجود آید که ممکن است این ضایعات خطرناک باشند، اما به طور معمول تنها خال هایی که یک مرتبه بر پوست ظاهر می شوند، خطرناک است و احتمال سرطانی بودن در آن ها بالاست.  کرایوتراپی یک روش کاربردی برای برداشتن خال و سایر ضایعات خوش خیم است که هر گونه دستکاری ضایعه سبب باقی ماندن جای زخم در آن می شود . کرایوتراپی این امکان را فراهم کرده است که افراد بدون نگرانی از شر خال، زگیل و دیگر ضایعات پوستی که سبب از بین رفتن اعتماد به نفس در خانم ها شده است، خلاص شوند.

نحوه عملکرد آراف (RF) سرجیکال

در این روش درمان از امواح رادیویی  که به رادیوسرجری یا همان RFسرجیکال، با فرکانس بالا که توانایی برش بافت ها را داشته باشد، استفاده می شود.قبل از شروع درمان  لازم است به منظور از بین بردن درد، از کرم های بی حس کننده که توانایی بی حسی در مدت 40 دقیقه را داشته باشد، استفاده می کنند، سپس  یک سری سوزن های مخصوص ، که یک کارتریج نو برای هر فرد در نظر گرفته می شود وارد پوست می شود . این کارتریج دارای 25 سوزن ظریف است که، بسیار مقاوم هستند و  تا پایان دوره درمان برای بیمار کفایت می کنند. لازم است پارامتر های دستگاه توسط متخصص تنطیم شود، سوزن هایی که به پوست وارد می شوند،  دارای شات مخصوص هستند که در  انتها امواج رادیوفرکوئنسى را آزاد می کنند.

برداشتن خال و زگیل با کرایوتراپی و آر اف سرجیکال

یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن خال و زگیل صورت کرایوتراپی و آر اف سرجیکال است، این دستگاه علاوه بر حذف خال و زگیل بدون کوچکترین اثر،قابلیت سفت کردن و جوانسازی پوست صورت را دارد. در حقیقت امواج آر اف فرکشنال یک انقلاب بزرگ در صنعت زیبایی محسوب می گردد که نتایج بسیار خوبی از خود به جای  گذاشت . روند کار در این روش درمان به گونه ای است که، با ارسال گرما به سطوح مختلف پوست، فیبر های قدیمی پوست شکسته می شوند که این خود موجب  ترمیم و بازسازی پوست می گردد.

انواع آر اف

آر-اف
آر اف لاغری
آر-اف
آر اف سرجیکال

مطالب مرتبط