کاربرد پلاسماجت

ضایعات
برداشتن ضایعات پوستی
جوان
جوانسازی

پلاسما جت چیست؟

پلاسما جت یکی از تکنولوژی های نوین در حوزه زیبایی است که سبب جوانسازی پوست در نواحی مختلف می گردد. افراد می توانند پلاسما جت را جایگزین جراحی های پرخطر کنند، از جمله جراهی های پلک، بینی و…در روش پلاسما جت با سوزاندن نقاط ریز کنار هم بازسازی پوست انجام می شود، سوزاندن لایه های سطحی پوست انجام می شود پس جای نگرانی برای باقی ماندن اسکار وجود ندارد،در نتیجه پس از یک هفته که پوست بازسازی می گردد،  روزنه ها کوچکتر شده، عمق خطوط کم تر میشود و پوست ناحیه لیفت میشود.

عوارض پلاسما جت

روش پلاسما جت عوارض عمده ای ندارد،  خیلی از افراد به دلیل احتمال باز ماندن پلک، جراحی پلک انجام نمی دهند، در حالی که با استفاده از پلاسما جت هم میتوان پوست اضافی نواحی پلک را بدون کوچکترین خطری از بین برد، که یک مزیت محسوب می شود. بعد از پلاسما جت برای  از بین بردن جای زخم از کرم های ترمیم کننده پوست استفاده می شود تا روند بهبودی فرد سریعتر پیش رود. در حالت کلی می توان گفت استفاده از پلاسما جت عوارضی ندارد حتی می توان با کمک این روش از عوارض های سنگین جراحی تا حد بالایی بکاهیم .

تعداد جلسات موردنیاز پلاسماجت

زمان مورد نیاز برای هر جلسه پلاسما جت تقریبا بین 10 تا 15 دقیقه می باشد . تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه ایده آل در هر فرد متفاوت است و بسته به وضعیت فرد  و جوابدهی پوست بیمار، تعداد این جلسات متغیر است، اما به طور معمول 3 تا 4 جلسه درمان نیاز است.در هر جلسه برای از بین بردن درد ناشی از پلاسما جت لازم است تا 30 دقیقه قبل از جلسه از کرم های بی حسی  در ناحیه مورد نظر استفاده شود، البته در مواردی هم می توان از بی حسی های تزریقی نیز بهره برد.

مراقبت های بعد از پلاسما جت

پلاسماجت-300
از حرارت بالا و شستشو با آب داغ اجتناب کنید.
پلاسماجت-300
تا چند روز بعد از پلاسما از لوازم آرایش استفاده نشود.
پلاسماجت-300
تا ۲۱ روز قبل و بعد از پلاسما نباید از پر کننده ها استفاده کنید.
صد
از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.
برنزه
برنزه کردن بعد از پلاسما مجاز نیست.
پلاسماجت-300
عدم استفاده از سایر روش های زیبایی دیگر مانند لیزر درمانی

مطالب مرتبط