هایفوتراپی

با افزایش سن و ورود به دوره پیری و میانسالی پوست جوانی و شادابی خود را از دست می دهد که این موضوع می تواند تاثیر بسیار زیادی در چهره افراد داشته باشد، راه کار های مختلفی وجود دارد تا بتوان عوارض پیری بر صورت را از بین برد.هایفوتراپی یکی از راهکار های جوانسازی پوست صورت است که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است .شاید خیلی از افراد با روش هایفوتراپی  و روند کار در آن آشنا نباشند، در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی از سال 2008 برای اولین بار به منظور زیبایی استفاده شد. هایفو مخفف انگلیسی High-Intensity Focused Ultrasound  است. می توان گفت هایفوتراپی از روش های به نسبت جدید برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت است. در روش هایفوتراپی با کمک امواج فراصوت لیفینگ صورت را بدون هیچ گونه درد و عارضه ای انجام می دهند . منطور از امواج فراصوت همان امواج استفاده شده در سونوگرافی ها می شود ولی در هایفو این امواج به صورت متمرکز استفاده می شود. امواج متمرکز شده  به لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و سبب تحریک کلاژن سازی در نواحی مورد نظر می گردد، همین امر سبب از بین بردن چروک ها و جوانی پوست صورت می گردد .

هایفوتراپی به چه افرادی توصیه می شود؟

استفاده از هایفوتراپی محدودیت جدی ندارد، افراد می توانند در سنین مختلف بین 30 تا 75 سال از هایفوتراپی استفاده کنند.با کمک هایفوتراپی می توان روند پیری پوست را به تاخیر انداخت در نتیجه در افراد در سنین پایین تر نیز قابل استفاده است، در نتیجه در افرادی  که به دلایل مختلف مثل در معرض قرار گرفتن بیش اندازه  در نور خورشید، سبب شل شدگی و افتادگی پوست شده است می توانند تنها در چند جلسه به نتایج ایده آل برسند.

هایفوتراپی می تواند نواحی مختلف از بدن را تخت تاثیر قرار دهند به طور مثال افرادی که دچار افتادگی های شدید در ناحیه گردن خود شده اند، نیز کاندید خوبی برای هایفوتراپی هستند.

لازم به ذکر است هایفوتراپی در افرادی که  در ناحیه هدف دچار آکنه ، زخم، عفونت و… هستند توصیه نمی شود و بهتر است از سایر روش های توصیه شده استفاده کنند .

موارد استفاده از هایفوتراپی

رفع خط خنده
رفع خط خنده
لیفت گونه
لیفت گونه ها
افتادگی پلک
درمان افتادگی پلک
لیفت چانه
لیفت چانه
لیفت و جوانسازی پوست
رفع چروک و سیاهی اطراف چشم
خط اخم
از بین بردن خط اخم
لیفت گردن
لیفت گردن
لیفت ابرو
لیفت ابرو
لیفت صورت
لیفت صورت
رفع غبغب
رفع غبغب
لیفت پیشانی
لیفت پیشانی
لیفت شکم
لاغری موضعی و لیفت شکم

مطالب مرتبط