کاربرد مزوتراپی

300-(2)
درمان سلولیت و چربیهای موضعی مثل غبغب
300-(2)
درمان لک
300-(2)
جوانسازی، کلاژنسازی و آبرسانی
300-(2)
تقویت مو و درمان ریزش
300-(2)
 رفع تیرگی دور چشم
300-(2)
تزریق پروفایلو
300-(2)
مزوفیلر

مزوتراپی 

مزوتراپی  یک روش درمانی و زیبایی است که با کمک تزریق ویتامین ها ، آنزیم ها ، هورمون ها و عصاره های گیاهی، جوان سازی و سفت شدن پوست و همچنین از بین بردن چربی اضافی را سبب می شود . مزورتراپی کاربرد های مختلفی دارد، می توان از آن در زمینه  از بین بردن چربی های اضافه در مناطقی از بدن مانند معده ، ران ، باسن ، پا ، بازوها و صورت استفاده کرد . مزوتراپی با از بین بردن سلولیت، چین و چروک ها، خطوط اضافه و شلی پوست  را محو می کند.مزوتراپی کاملا غیر تهاجمی است زیرا برای برطرف کردن این روش مانند سایر جراحی های جوان سازی پوست ، نیازی به برش پوست نیست.

روند کار در مزوتراپی

هر جلسه مزوتراپی معمولا یک ساعت زمان می برد، در این مدت با کمک سوزن هایی به ناحیه مورد نظر تزریق می شود، این سوزن ها مخلوط خاصی از مواد شیمیایی را به طور مستقیم در زیر پوست شما در منطقه مورد نظر تزریق می کنند. این روند سریع و بدون درد انجام می شود و تقریباً به زمان بهبودی لازم نیست.

عوارض مزوتراپی

از آنجا که درمان های مزوتراپی بسته به  ناحیه تحت درمان متفاوت است ، عوارض جانبی انجام این روند ممکن است برای پیش بینی کمی مشکل باشد. اما دو مورد وجود دارد که باید بدان توجه کرد:

بعد از درمان معمولا کمی احساس خارش و تورم  داشته باشید، میکرو سوزن های استفاده شده می توانند پوست شما را کمی متورم کنند.واکنش های آلرژیک، یکی از رایج ترین مواردی که در مزوتراپی قبل و بعد از آن بوجود می آید ، واکنش های آلرژیک غیر منتظره است. از آنجا که اکثر فرمول های مزوتراپی از عصاره گیاه و سایر مواد استفاده می کنند ، مهم است که در مورد ترکیبات احتمالی که ممکن است به آنها حساسیت داشته باشید  با متخصص خود مشورت کنید .

مراقبت های بعد از مزوتراپی

300-(2)
به مدت 12 ساعت از استحمام خودداری شود.
300-(2)
در معرض آفتاب  به صورت مستقیم قرار نگیرید.
300-(2)
از کمپرس یخ استفاده کنید.
300-(2)
هنگام دراز کشیدن دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.

مطالب مرتبط