لیفت با نخ

یکی از روش های پرکاربرد برای درمان افتادگی های پوست است . روند کار در لیفت با نخ به گونه ای است که  به طور کاملا ظریف، پوست به آرامی به سمت بالا تمایل پیدا می کند. گاهی به دلایل مختلف  همچون پیری، افزایش سن و اثر جاذبه زمین پوست به سمت پایین متمایل می شود و جوانی و شادابی خود را از دست می دهد .لیفت با نخ یک اثر جایگزین برای جراحی های پرخطر صورت است، در این روش با حداقل تهاجم شادابی به پوست باز می گردد.شاید خیلی از افراد به دلیل عوارض های بالای جراحی و یا مراقبت های بعد از جراحی  به فکر باگرداندن شادابی پوست خود نیستند، لیفت با نخ با کمترین طول دوره نقاهت بهترین انتخاب برای این افراد است . لیفت با نخ باعث می شود که چین و چروک های تان کاهش یابد و پوستتان شاد و با طراوت شود. لازم به ذکر است که این روش یک روش موقت برای از بین بردن چین و چروک می باشد و نیاز به تمدید و تکرار دارد.

کشیدن پوست با نخ

تا همین اواخر ، تنها راه برای رفع مشکلات ناشی از سستی پوست صورت، از جمله افتادگی گونه ها عمل جراحی  بود. کشیدن پوست همراه با نخ یک روش کاملا مطمئن برای داشتن پوستی زیبا و لطیف است . در لیفت با نخ با کمک نخ های استریل و مخصوص که قابلیت جذب پوست را دارند، جوانسازی انجام می شود.لازم به ذکر است که نخ هایی که  برای کشیدن پوست صورت استفاده می شود، به هیچ وجه قابل رویت نیستند، اما فرآیند کلاژن سازی طبیعی پوست و روند سلول سازی را در بدن فعال می کند . لیفت با نخ کاربرد های مختلفی دارد، هم به منظور سفت کردن پوست، تایتنیگ، کلاژن سازی و لیفت و رفع افتادگی پوست پوست است.

كاربرد لیفت با نخ

جوانسازی صورت و گردن
جوانسازی صورت و گردن
لیفت و رفع افتادگی پوست
لیفت و رفع افتادگی پوست
جوانسازی و تحریک کلاژنسازی
جوانسازی و تحریک کلاژنسازی
نخ pdo و سیلوئت
نخ pdo و سیلوئت

سن مناسب جهت لیفت با نخ کلاژنساز

ناحیه کلاژن سازی پوست لایه درم است در نتیجه کلاژن سازی پوست در سنین جوانی خیلی بیشتر از دوران پیری است.لیفتینگ با نخ کلاژن سازPDO نتایج بسیار درخشان تری خواهد داشت، دختران و خانم های جوان می توانند از این روش برای لیفت ابرو، زاویه  دار کردن فک، خطوط گونه و لیفت گردن استفاده کنند. نخ های استفاده شده در این روش نخ های قابل جذب و محکمی هستند.روش کار در روش لیفتینگ با نخ کلاژن ساز PDO به اینصورت می باشد که  برای زیبایی پوست، این نخ ها همانند مو ظریف هستند، با کمک سوزن در محل مورد نظر قرار داده می شوند، بعد از جایگذاری سوزن از پوست خارج می شود اما نخ داخل پوست باقی می ماند.

ماندگاری لیفت صورت

برای از بین بردن چین و چروک های صورت و همچنین کاهش عوارض پوستی ناشی از افزایش سن، لیفت صورت بانخ ،یکی از روش‌های بسیار مناسب است.در مقاله‌ای که برای شما گردآوری کرده ایم ،عوامل موثر در ماندگار بودن لیفت صورت را معرفی خواهیم کرد.

عوامل موثر در ماندگاری لیفت با نخ

لیفت با نخ ، روشی کوتاه مدت برای از بین بردن چین و چروک ها و افزایش زیبایی است و عوامل مختلفی بر ماندگاری آن تاثیر می گذارد .عواملی چون سن، میزان کشسانی پوست، مهارت پزشک، تعداد نخ های مورد استفاده برای لیفت، نوع نخی که برای لیفت استفاده می شود و…
از حساس ترین بافت ها در بدن می توان به پوست بدن اشاره کرد که به شدت تحت تاثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد. گفتیم که با افزایش سن تولید الاستین و کلاژن در بدن کاهش پیدا می‌کند ،همین علتی برای کاهش طراوت و زیبایی پوست است . در نتیجه چین و چروک هایی در پوست ظاهر می شود، به همین علت می‌توان گفت که میزان ماندگاری و بازده لیفت صورت با نخ، در افراد مسن کمتر از افراد جوان است.

قابلیت کشسانی پوست

میزان کشسانی پوست رابطه مستقیمی با میزان ماندگاری لیفت دارد و این مسئله بازده و نتیجه کار را مستقیماً تحت تاثیر قرار می دهد. کسانی که دارای پوست خشک و شکننده هستند، میزان ماندگاری لیفت در آنها کمتر است. زیرا میزان چربی زیر پوست نقش مهمی در ماندگاری لیفت با نخ دارد و از عوامل موثر در این روش می باشد. یکی از نشانه های پوست جوان و شاداب قابلیت الاستیکی آن است.

میزان مهارت پزشک

لیفت یک فرایند تخصصی است و حتماً باید توسط فردی مجرب و متخصص در این زمینه انجام شود. هر چقدر متخصص دارای مهارت بالاتری باشد، نتیجه و بازده کار بهتر می شود. اگر لیفت با نخ به صورت صحیح انجام نشود، مشکلاتی مانند عدم تقارن صورت،کاهش میزان ماندگاری نخ ها و… را به دنبال خواهد، داشت پس حتما برای انجام این کار به  کلینیک معتبر مراجعه کنید تا نتیجه دلخواه حاصل شود.مرکز پوست و مو سلین می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

تعداد نخ های استفاده شده برای لیفت صورت

نخ هایی که در لیفت استفاده می‌شوند، نخ های جذبی هستند و بعد از مدتی خاصیت خود را از دست می‌دهند. پس نتیجه می‌گیریم هرچه تعداد نخ ها بیشتر باشد میزان ماندگاری آن بیشتر خواهد شد .

نوع نخ

یکی دیگر از عوامل موثر در ماندگاری لیفت با نخ ، نوع نخ است که در این فرآیند استفاده می‌شود .دو نوع نخ، به طور کلی در این کار مورد استفاده قرار می گیرد ، نخ ساده و نخ خاردار .نخ های ساده ، اولین نخ هایی بودند که در این روش استفاده می شدند و نخ های خاردار نسل جدیدی از اینها هستند.لیفت صورت با نخ، یک راه‌حل موقت برای از بین بردن چین و چروک هاست. اما میزان ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روشها دارد ،کمترین میزان ماندگاری ۱۲ ماه و بیشترین میزان ماندگاری سه سال است، اما در بعضی مواقع ماندگاری تا بالای ۵ سال اتفاق می افتد که بسته به نوع نخ و مهارت پزشک دارد.

مطالب مرتبط