تکنولوژی مرکز پوست و مو سلین برای لاغری موضعی

چاقی و اضافه وزن یک بیماری مزمن و البته شایع در بین افراد است. خیلی از افراد از روش های مختلفی مثل ورزش کردن، رژیم غذایی و… استفاده کرده اند، اما متاسفانه به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند. چاقی و اضافه وزن برای سلامتی بسیار مضر است، پس بهتر است افرادی که از مشکلات اضافه وزن خود رنج می برند به دنبال یک راهکار برای زیبایی و تناسب اندام خود باشند. یکی از خدمات مرکز پوست و مو سلین لاغری موضعی می باشد. لاغری موضعی در این روش با کربوکسی تراپی و آر اف فرکشنال و ترماژ انجام می شود .

لاغری موضعی با کربوکسی تراپی

در گذشته، افراد برای آب کردن چربی های اضافی، به سراغ ورزش ها و رژیم های سخت می رفتند. اما با پیشرفت علم، امروزه راه های متفاوتی برای از بین بردن چربی های بدن وجود دارد؛ یکی از این روشها کربوکسی تراپی است. کربوکسی تراپی، باعث می‌شود تا سلولیت ها بهبود یافته و چربی های موضعی کاهش یابند.

کربوکسی تراپی

کربوکسی‌تراپی، روشی است که سبب بهبود سلولیت ها و حذف چربی های موضعی می شود. این روش، روشی غیر جراحی است که با تزریق گاز کربن دی اکسید صورت می‌گیرد. این گاز، سبب می شود که اکسیژن بیشتر به آن ناحیه انتقال پیدا کند و بدن در آنجا بیشتر سوخت و ساز کند.

کربوکسی تراپی، درد و یا خطرات جانبی!

این روش تقریباً، روشی بدون درد، عارضه و خطر است. اما گاهی امکان دارد که در اطراف محلی که دی اکسید کربن تزریق شده، احساس سوزشی باشد، که پس از مدت کوتاهی از بین می رود. کربن دی اکسید، گردش خون را بالا میبرد و اکسیژن در ناحیه تزریق شده بیشتر جابجا می شود؛ نتیجه این عمل این است که به مدت تقریباً ۲۰ دقیقه، ناحیه تحت درمان گرمای بیشتری نسبت به سایر نقاط بدن دارد. به طور کلی، بر اساس گزارشات و مطالعات، هیچ عارضه و مسمومیت جدی راجع به کربوکسی تراپی گزارش نشده و فرد پس از تزریق، به روال عادی زندگی خود باز می گردد.

کربوکسی تراپی و حذف سلولیت!

برای حذف سلولیت ها، باید ۱۵ تا ۲۰ جلسه کربوکسی تراپی تزریق کرد. برخی از متخصصان معتقدند که بیمار باید هر چند روز یکبار، برای تزریق مراجعه کند، تا سلولیت ها به طور کامل از بین بروند. اما بعضی دیگر از پزشکان، یک جلسه در هفته را کافی می دانند. هر دفعه طول زمان تزریق ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است.

مزایا و ویژگی‌های کربوکسی تراپی برای لاغری

۱_ از ویژگی‌های کربوکسی‌تراپی، این است که برای تمامی پوست ها می توان مورد استفاده قرار بگیرد.
۲_در تمامی نقاط بدن  استفاده می شود. ۳- سلولیت ها را بهبود و کاهش می دهد.
۴_ بعد از تقریباً پنج جلسه، شما می‌توانید لاغری را در خود احساس کنید.

مزایای کربوکسی تراپی!

این روش، می‌تواند اکثر مشکلات پوستی و چاقی در نواحی مختلف را رفع کند. همچنین کربوکسی‌تراپی میتواند،نقص هایی که در بدن است را بهبود بخشد. کربوکسی‌تراپی سبب جوانسازی پوست و بهبود سلولیت ها و حذف توده های چربی میشود.

آیا کربوکسی تراپی موارد منع مصرف هم دارد؟

تمامی روش های پزشکی، می تواند برای برخی از افراد ممنوع باشد!
کربوکسی تراپی را نیز برای افرادی که:
۱_ مشکلات کلیوی دارند.
۲_دیالیزی هستند.
۳_باردار هستند.
۴_ سرطان دارند.
۵_ شیمی درمانی می‌کند.
۶_کم خونی شدید دارند.
۷_ از بیماری صرع رنج می‌برند.
۸_ بیماریهای مغزی دارندو.. نباید انجام داد!

لاغری موضعی با دستگاه آر اف فرکشنال و آر اف ترماژ

زمانی که سن بالا می رود، در بدن مشکلات تازه‌ای پیدا می شود، مثلاً شل شدن و افتادگی پوست . یکی از بهترین روش ها برای تحریک ترشح کلاژن و در نتیجه سفت شدن پوست، استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال و ترماژ میباشد.آر اف فرکشنال با کمک تکنیک های امواج آر اف که رادیو فرکونسی می باشد که تحریک کلاژن سازی را سبب می شود و دیگری عملکرد سوزن های ظریفی است که اغلب روکش طلا دارند و با حرکت بر روی پوست سوراخ های ریزی را ایجاد می کند که از محل آن سوراخ ها پوست شروع به ترمیم و بازسازی می کند.

تفاوت و عملکرد آر اف ترماژ و آر اف فرکشنال

در آر اف ترماژ، به صورت حرارتی عملیات جوان سازی در پوست انجام می‌شود، اما در فرکشنال، با استفاده از سوزن، جوانسازی پوست صورت می پذیرد. نقطه ی مشترک ترماژ و فرکشنال این است، که هر دو از امواج رادیو فرکوانسی استفاده می کنند. آر اف فرکشنال، به طور کلی دو عملکرد دارد.به این صورت که هم از امواج برای تحریک کلاژن سازی استفاده می‌کند، هم با بهره‌برداری از سوزن هایی که دارد، کار مشابه میکرونیدلینگ را انجام می دهد و اثری سطحی بر روی لایه ای از پوست می گذارد، که به جوانسازی و از بین بردن لکه ها و اسکارها و جای جوش و… می‌انجامد.

آر اف فرکشنال و ترماژ و لیفت پوست

می توان گفت سریع ترین و بی خطر ترین روش برای لیفت پوست، استفاده از دستگاه آر اف ترماژ و آر اف فرکشنال است.در گذشته، برای انجام این کار، نیاز به جراحی بود. ولی امروزه با استفاده از روش های غیرجراحی، مانند ترماژ و فرکشنال، می توان پوستی شاداب و به اصطلاح سفت داشت. روش کار آر اف فرکشنال و ترماژ به اینگونه است که، با استفاده از امواج رادیویی و غیر تهاجمی به پوست گرما می دهند و سبب تحریک ترشح کلاژن میشوند.

درمان با آر اف فرکشنال و ترماژ برای چه کسانی مناسب است؟

آر اف ترماژ و فرکشنال، برای اشخاصی که حس می کند پوست شان شل شده و احتیاج به سفت شدن دارد، مناسب است! بهترین کاندید برای انجام این روش، افرادی می باشند که دارای شل شدگی پوست هستند. لازم به ذکر است که اگر پوستتان شل شده باشد، بدن شما پاسخ بهتری به درمان خواهد داد. اما با این حال نیز، این روش درمان، بر روی افراد با پوست های مختلف قابل اجراست. به یاد داشته باشید که این روش، برای بانوان باردار و شیرده مناسب نمی باشد.

مزایای دستگاه فرکشنال rf ترماژ چیست؟

۱_مفید بودن اینگونه از درمان، توسط آزمایش های علمی به ثبت رسیده است.
۲_ امن مفید می باشد.
۳_نسبت به جراحی بسیار ارزان تر و به صرفه تر است.
۴_ در آر اف ترماژ، نیازی به بیهوشی و بی حسی نیست.
۵ _ به دلیل اینکه برشی در کار نیست، ریسک عفونت ندارد.
۶_به استراحت بعد از اجرا نیازی نیست.
۷_ بعد از انجام یک جلسه، شما نتایج را مشاهده می کنید.

قبل درمان با آر اف فرکشنال و ترماژ چه نکاتی را رعایت کنیم؟

قبل از انجام هر چیزی، ابتدا به سراغ یک پزشک ماهر در این زمینه بروید و با آن مشورت کنید، تا شما را از نتایج درمان عوارض و مراقبت های بعد از انجام آن آگاه کند. همچنین در این جلسه، شما مشکلاتتان را با پزشک معالج در میان می‌گذارید، تا بهترین روش درمان را برایتان پیشنهاد کند. اما دو نکته کلی است که باید قبل از درمان به روش آر اف فرکشنال و ترماژ رعایت کنید. ۱_ قبل از درمان از خوردن داروهای ضد التهاب بپرهیزید.۲_ یک ساعت قبل از درمان یک میان وعده بسیار سبک میل کنید.

بعد از درمان با آر اف ترماژ و آر اف فرکشنال، چه نکاتی را رعایت کنیم؟

۱_بعد از از گذشت یک یا دو روز شروع به ورزش کنید.
۲_می توانید بلافاصله فعالیت‌های عادی خود را در پیش بگیرید.
۳_ از داروهای ضد التهاب مثل پروفن استفاده نکنید.
۴_بهتر است به مدت یک هفته در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
۵_از ضد آفتاب استفاده کنید.
۶_بر روی التهابات و قرمزی های پوست، پک های سرد و یخ قرار ندهید.

نتایج درمان آر اف فرکشنال و آر اف ترماژ

۱پس از یک جلسه جوان تر به نظر می رسید. ۲ پوست‌های آویزان و شل بهبود یافته و سفت میشود.
۳_سفت شدن شکم.
۴_سفت کردن سینه ها.
۵_کاهش تجمع چربی و …

چند جلسه آر اف ترماژ و یا آر اف فرکشنال برویم؟

تعداد جلسات بستگی به سن و نوع پوست هر شخص دارد.گاهآ، حتی یک جلسه برای پوست های جوان کافیست!اما، اگر می خواهید که این درمان ماندگارتر باشد،باید هر ۳ تا ۶ ماه به پزشکتان مراجعه کنید.

مطالب مرتبط