کاربرد فیشیال

پاکسازی
پاکسازی پوست
هیدرودرم(آبرسانی)
هیدرودرم(آبرسانی)
فیشال300
میکرودرم ابرژن
ماساژ-صورت-و-گردن
ماساژ صورت و گردن
ماسک
انواع ماسکها

فیشیال چیست؟

داشتن یک پوست زیبا نیاز به مراقبت های دارد، فیشیال یکی دیگر از روش هایی است که به منظور مراقبت از پوست استفاده می شود. افراد با هدف پاکسازی و بازگشت لطافت و نرمی پوست این روش زیبایی و درمانی را انتخاب می کنند.هر فرآیند فیشیال پوست را باید متخصص در این زمینه مشخص کند، زیرا این فرآیند با توجه به نوع پوست و ویژگی‌های خاص پوست صورت‌، متغیر است.به طور مثال در افراد با پوست های حساس باید فرآیند لایه برداری با استفاده از ماسک های طبیعی انجام شود. در حالت کلی افراد از فشیال پوست به منظور تمیز کردن عمقی پوست از هر گونه آلودگی استفاده می کنند، اما فشیال در موارد دیگر نیز کاربرد دارد که البته مراحل مختلف خود را دارد.

مزایای فیشیال

روند کار در فشیال به گونه ای است که افراد بلافاصله پس از درمان می توانند  تغییر را در پوست خود مشاهده کنند، بعد از اتمام فشیال تمام آلودگی ها از پوست جدا شده اند، در نتیجه پوست نرم می شود و فرد احساس آرامش در پوست خود دارد.افرادی که به منظور از بین بردن جای جوش صورت خود این روش را انتخاب کرده اند، بعد از هر مرتبه فشیال این نواحی کمرنگ تر از قبل می شود. همچنین می توان از این روش درمان برای جلوگیری از پیری پوست استفاده کرد،که باید از فشیال مخصوص استفاده شود، البته تفاوت چشمگیری با فشیال معمولی ندارد، تنها در مراحل آخر از سرم‌ها و ماسک‌های مخصوص و تخصصی استفاده می‌شود.

فیشیال پوست چند وقت یک بار باید تکرار شود؟

نمی توان به طور دقیق زمان تکرار فیشیال را بیان کرد، زیرا این مقدار برای افراد مختلف متفاوت است، اما در یک حالت ایده آل لازم است تا فشیال هر چند ماه یکبار مجدد استفاده شود، انجام هر ماه فشیال مضر است زیرا پوست برای بازسازی بعد از هر مرتبه فشیال به یک ماه زمان نیاز دارد، توصیه می شود با تغییر هر فصل فشیال انجام شود، افرادی که پوست آن ها همراه با آکنه و جوش است، به تکرار بیشتری نیاز دارند.

مراحل انجام فیشیال پوست

مشاوره
مشاوره با بیمار
پاک
پاک سازی پوست
بخار
بخار دادن پوست
لایهچ
لایه برداری
آلوئگی
استخراج آلودگی‌ها از پوست
در
درماپلنینگ
ماساژ
ماساژ پوست
ماسک
استفاده از ماسک‌های صورت

فیشیال صورت

همانطور که گفتیم از روش‌های نوین زیبایی و جوانسازی پوست فیشیال صورت می‌باشد. فیشیال مرحله به مرحله انجام می‌شود و باعث حفظ جوانی و سبب روشن شدن پوست شما خواهد شد. برای انجام فیشیال بهتر است حتماً به یک متخصص پوست مراجعه کنیم تا نتیجه دلخواه حاصل شود. در ادامه پاسخ خواهیم داد. فیشیال چه مزایایی دارد؟ هرچند وقت یکبار باید فیشیال انجام شود؟ فیشیال چه مراحلی دارد؟

پاکسازی پوست به روش فیشیال چه مزیت هایی نسبت به سایر روش ها دارد ؟

۱_ پاکسازی کامل پوست از آلودگی‌های محیطی
۲_ ایجاد آرامش و اضطراب زدایی به وسیله ماساژ
۳_ شما با یک مرحله فیشیال چند کار درمانی را انجام می دهید.
۴_آبرسانی پوست و کاهش چروک ها
۵_شادابی و درخشان شدن پوست
۶_ بهبود گردش خون
۷_رفع آسیب‌های پوستی
۸_رفع جوش های سر سفید و سر سیاه
۹_صاف و یکدست شدن پوست
۱۰_ درمان تیرگی دور چشم

چه زمانهایی فیشیال را انجام بدهیم؟

زمان انجام فیشیال به نوع پوست و مقصود شما از انجام فیشیال دارد .اگر پوست چرب و پر جوش و آکنه ای دارید هر دو هفته یکبار، زمان مناسبی برای انجام فیشیال است. اگر پوست خشک و معمولی دارید ماهی یک بار کافی است. عامل دیگری که می تواند زمان جلسات فیشیال را تعیین کند، میزان لکه ها و جوش های که دارید است . شما اگر می خواهید پوستتان شاداب و زیبا باشد باید هرچه سریعتر درمان پوست خود را آغاز کنید.

فیشیال چه مراحلی دارد؟

اولین کار مراجعه به متخصص زیبایی است تا متخصص پوست دفعات و محصولات مورد استفاده را با توجه به پوست شما و نیاز تان تعیین کند.

فیشیال به طور کلی دارای ۵ مرحله است:
۱_پاکسازی پوست
۲_ لایه برداری
۳_ استخراج
۴_ماساژ
۵_ ماسک

پاکسازی پوست

در مرحله پاکسازی با استفاده از پد و پاک کننده مخصوص جنس پوستتان ، اسفنج پاکسازی و دستگاه شستشوی صورت، پوست را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی می کنند.

لایه برداری

در این مرحله صورت را بخور می دهند و بعد باز شدن منافذ از اسکراب و کرم لایه بردار جهت برداشتن سلول ها و لایه های مرده استفاده می‌کنند.

استخراج

مهمترین مرحله فیشیال مرحله استخراج است.در این مرحله با دست و یا ابزاری مخصوص منافذ پوست را از چربی و سلولهای مرده خالی می‌کند. تخلیه نکردن این منافذ باعث جوش و آکنه می شود.

ماساژ

مرحله بعدی ماساژ است ، ماساژ فیشیال در ناحیه صورت و دکلته انجام می‌شود. این ماساژ تاثیر زیادی در به جریان آمدن خون در این ناحیه از بدن دارد.

ماسک

ماسکی که از آن استفاده می‌کنید را متخصص پوست با توجه به نوع و مشکل پوست شما انتخاب می کند. مثلاً برای پوست چرب و مستعد جوش ماسک با پایه خاک رس استفاده می‌شود و اگر پوستتان خشک باشد از آبرسان های متنوع استفاده می شود.

مطالب مرتبط