تکنولوژی های مرکز سلین برای جوانسازی

بهبودی بعد از جوانسازی پوست

ممکن است بعد از جوانسازی 12 تا 72 ساعت احساس خارش یا سوزش کنید. پنج تا هفت روز پس از تجدید مجدد با لیزر ، پوست شما خشک و لایه برداری می شود.

بسته به مشکلی که درمان شده است ، بهبودی معمولاً 10 تا 21 روز طول می کشد. به محض بهبودی پوست ، می توانید از لوازم آرایش استفاده کنید تا قرمزی به حداقل برسد .

همچنین احتمالاً متوجه خواهید شد که پوست شما بعد از عمل مدتی سبک تر است. مراقبت بعد از جوانسازی پوست بسته به روش درمان متفاوت است، در مرکز پوست و مو سلین در رابطه با مراقبت های بعد اطلاعات کامل داده می شود .

مزوتراپی جوانسازی

تزریق دارو و مواد معدنی، آنتی اکسیدان، آمینو اسید و ویتامین ها، به لایه مزودرم یا میان پوستی، مزوتراپی نامیده میشود. این کار باعث تحریک و افزایش تولید کلاژن و الاستین، که دو ماده ضروری برای تغذیه پوست و انعطاف پذیری آن هستند، می شود. مزوتراپی، سبب از بین رفتن خطوط صورت و چین و چروک ها می گردد. به طور کلی، این روش برای سفت کردن پوست های شل شده، در قسمت های مختلف بدن مانند: پا، گردن، شکم و دست ها است.در حقیقت مزوتراپی کاربرد های مختلفی در زمینه جوانسازی، کنترل ریزش موها، لاغری، رفع تیرگی پوست، لکه ها و…

مزایای مزوتراپی

۱_ داروهایی که جهت درمان در مزوتراپی استفاده می شوند بی خطرند!

۲_ مواد تزریق شده به پوست، به خوبی جذب می شوند.

۳_ مزوتراپی نسبت به سایر روشها ماندگاری زیادی دارد.

۴_مزوتراپی را می توان همزمان با سایر روشهای مراقبتی پوست، استفاده کرد.

۵_ بعد انجام درمان به روش مزوتراپی مدت بهبودی بسیار کم است.

بهترین سن برای انجام مزوتراپی

مزوتراپی می‌تواند بسیاری از مشکلات پوستی، مانند: چین و چروک، شل شدگی، کمبود آب در پوست، روزاسه، آکنه، پوست چرب و تیرگی پوست را حل کند. افراد بالای ۲۰ سال که کم‌کم علائم افزایش سن به سراغشان می آید، جهت جلوگیری از این علائم، می توانند از این روش استفاده کنند.

جوانسازی با rf فرکشنال

بی شک از مدرنترین روش های جوانسازی پوست، جوانسازی با rf فرکشنال است. در این روش برای درمان پوست، از امواج رادیویی ایمنی استفاده می شود. این امواج به لایه میانی پوست نفوذ کرده و ساختمان پوست را تغییر می دهند و سبب افزایش تولید کلاژن می‌شود. کلاژن، یک پروتئین مهم است، که باعث شادابی، قوام و زیبایی پوست می شود. عملکرد دستگاه آر اف فرکشنال، به این گونه است که انرژی امواج رادیویی، در لایه درم پوست، به گرما تبدیل شده و بالا رفتن دما و افزایش آن، یکی از دلایل اصلی کلاژن سازی است.

کاربرد های rf فرکشنال

آر اف فرکشنال، روشی است که کاربردهای زیادی در درمان و زیبایی پوست دارد. سفت کردن و جوانسازی پوست، یکی از اصلی ترین کاربردهای آر اف فرکشنال است.آر اف، باعث سفت شدن، حجم دهی و صاف شدن بافت پوستی میشود. کاربرد دیگر آر اف فرکشنال، در محو کردن جای زخم و جوش و اسکار و ترک های بدن است.قبلتر گفتیم که آر اف فرکشنال سبب افزایش تولید کلاژن می‌شود، این افزایش تولید کلاژن، باعث به وجود آمدن پوستی سالم، زیبا، یکدست و یکنواخت می گردد. این روش همچنین جای آکنه و جوش و ترک های ناشی از چاقی و لاغری و بارداری را از بین برده و در بهبود و رفع منافذ باز صورت هم تاثیر فوق‌العاده را دارد.

جوانسازی با هایفو تراپی

با افزایش سن، کم‌کم پوست انسان کیفیت خود را از دست می‌دهد و ما ناخواسته درگیر عوارض پیری و افزایش سن می‌شویم! هایفوتراپی، روشی است که برای سفت کردن و لیفتینگ پوست به کار می رود. این روش روش بدون درد می باشد، که با استفاده از امواج فراصوت انجام می‌شود. همان امواجی که برای مثال، در دستگاه سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد، با این فرق که در هایفوتراپی، این امواج به لایه مخصوصی از پوست نفوذ کرده و سبب تولید کلاژن می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود، پوستی سفت تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

هدف اصلی هایفوتراپی

هایفوتراپی، روند پیری پوست را به تعویق می‌اندازد و سرعت پیری کاهش پیدا می‌کند. انسان‌هایی که پوستشان آسیب دیده یا شل شده، می توانند از این روش استفاده کنند.

همچنین هایفوتراپی سبب:

سفتی پوست
رفع شل شدگی در ناحیه گردن و غبغب
لیفت گونه ها پلک ها و ابرو
صاف کردن پوست
سفت کردن پوست
لیفت گردن
لیفت دکلته
و… می شود.

مطالب مرتبط