کاربرد تزریق فیلر

300-(1)
حجم دهی لب و گونه و چانه
300-(1)
از بین بردن خط خنده و اخم
300-(1)
رفع گودی زیر چشم
300-(1)
جوانسازی دستها
300-(1)
زاویه دار کردن فک و صورت
300-(1)
فیلر رینوپلاستی
300-(1)
انواع مزوفیلر جوانساز
300-(1)
فیلر شقیقه و چروکهای اطراف دهان

تزریق فیلر

فیلر  به معنای پر کننده، می تواند از ژل های هیالورونیک اسید و یا سایر ژل ها باشد و یا حتی چربی بدن خود فرد باشد، که همگی می توانند نقش پر کننده را داشته باشند. ژل ها نیز انواع مختلفی دارند به طور مثال هیالورونیک اسید و… همه این ها به منظور بهبود حاشیه های صورت، افزایش حجم و از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده می شود . می توان از فیلر ها در نواحی مختلف از بدن که عواملی مثل افزایش سن سبب ایجاد چروک هایی در این نواحی شده است استفاده کرد،  تزریق فیلر در صورت، گردن و دست ها بسیار موفق عمل کرده است . می توان گفت یکی از پر طرفدار ترین اعمال مربوط به زیبایی پوست، تزریق فیلر یا ژل است، به این دلیل که معمولا هزینه کمتری نیاز دارد، دوران  نقاهت ندارد و اثرات آن بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده است .

 عوارض جانبی تزریق ژل یا فیلر

آیا تزریق فیلر می تواند عوارضی برای فرد داشته باشد؟ همانطور که گفته شده، استفاده از ژل اسید هیالورونیک معمولا عوارضی ندارد،  قبل از تزریق ای بی حسی های موضعی استفاده می شود تا فرد دردی را متحمل نشود.آلرژی نسبت به اسید هیالورنیک بسیار نادر است اما ممکن است فرد بعد از تزریق در ناحیه احساس تورم و قرمزی داشته باشد، گاهی نیز، عفونت، فعال شدن تبخال فبلی، احساس گرفتگی عروق و یا فشار بر عروق وجود دارد، اما با انتخاب فیلر درست و برند مناسب می توان این عوارض را به حداقل رساند.

انواع ژل و فیلرهای (پرکننده‌ ها)  پوستی

300-(1)
اسید هیالورونیک
300-(1)
PCL
300-(1)
ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم

تزریق فیلر به قسمت های مختلف صورت

فیلر چیست؟

به مواد تزریقی به پوست، که جهت رفع عیوب و بهبود وضعیت چین و چروک ها و… استفاده می شوند،فیلر میگویند.
فیلر ها انواع متفاوتی دارند.یا به صورت ژل های مختلف هستند و یا از چربی های بدن خود افراد!
انتخاب اینکه چه نوع فیلری برای شما مناسب است، بر عهده ی پزشکتان می باشد.

در چه قسمت هایی میتوان از فیلر استفاده کرد؟

تزریق فیلر ، میتواند در نواحی مختلف صورت انجام گیرد. این تزریق به منظور زیباسازی و اصلاح فرم صورت انجام می گیرد. بعضی از معایبی که صورت انسان دارد، نیاز به جراحی ندارد و برای رفع آنها حتماً لازم نیست که خود را به دست جراح بسپارید! تزریق فیلر، یک راه مناسب برای رسیدن به چهره مطلوب و مورد نظر شما است.
شما با زاویه سازی و پر کردن قسمت هایی از صورت، می توانید فرم صورت خود را اصلاح کرده و تغییرات شگفت انگیزی را در زیبایی خود مشاهده کنید.
همچنین با بالا رفتن سن، چین و چروکهای در صورت پدید می آید.علاوه بر این خطوط، افتادگی های هم در صورت، با افزایش سن سن به وجود می‌آید که ناخوشایند است و حس خوبی را به انسان نمی‌دهد.
تمام این معایب و سایر نواقص صورت، با تزریق فیلر قابل درمان است.

در چه مواردی می توان از تزریق فیلر استفاده کرد؟

۱_برجسته سازی لب ها
۲_برای زاویه سازی صورت
۳_ رفع چین و چروک
۴_رفع و بهبود ظاهری اسکارها
۵_بهبود پستی و بلندی‌های صورت
۶_ کاهش تیرگی زیر چشم
۷_ لیفت خط خنده
۸_لیفت ابرو
۹_ اصلاح فرم بینی
۱۰_تزریق فیلر زیر چشم برای اصلاح گودی زیر چشم
۱۱_اصلاح خط اخم
۱۲_اصلاح فرم چانه
و….

تزریق ژل به لب‌

در دنیای امروز ،حجیم بودن لب ها یکی از گزینه های زیبایی به حساب می آید .تزریق ژل لب به کسانی که لب های باریکی دارند کمک می‌کند تا لبهایشان حجیم به نظر بیاید. این روش از زیبایی در طی چند سال اخیر بسیار پرطرفدار بوده است .لازم به ذکر است که تزریق ژل لب ،یکی از درمانهای غیر جراحی زیبایی است.

تزریق ژل به لب‌ها

گفتیم که تزریق ژل لب، یکی از انواع روش های زیبایی است که در آن حجم لبها را افزایش می‌دهند. پرکننده های مختلفی وجود دارند که به لبها تزریق می‌شوند اما محبوب‌ترین آنها ماده‌ای به نام اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن می باشد . از تزریق چربی و ایمپلنت نیز برای حجم دادن لب ها استفاده می شود اما زیاد رایج نمی باشد.

اسید هیالورونیک

هیالورونیک ، ماده ایی است که در بدن انسان یافت می‌شود و برای حجیم سازی و تغییر شکل لب ها قابل استفاده است. تزریق اسید هیالورونیک معمولاً ۴ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. باید به این نکته اشاره کرد که اسید هیالورونیک به تنهایی مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه همراه با موادی که باعث به هم پیوستگی می‌شوند،مور استفاده قرار میگیرد. از مزایای این ماده می توان به این موارد اشاره کرد که: شما می توانید که تعیین کنید چه مقدار ژل به لب هایتان تزریق شود، کبودی کمتری نسبت به سایر روشها دارد و ماندگاری بالایی دارد .

چرا افراد به لب هایشان ژل می‌زنند ؟

می‌توان گفت دلیل اصلی تزریق ژل به لب‌ها، بهبود زیبایی ظاهری شکل لبهاست. با افزایش سن حجم لبها کمتر می شود و لب ها شروع به نازک تر شدن می‌کنند .همچنین چین و چروک هایی در بین لب ها پدیدار می‌شود، بنابراین تزریق ژل لب یک روش آسان برای بازگرداندن ظاهر طبیعی و زیبا برای لبهاست.

ژل لب چگونه به لبها تزریق می‌شود؟

تزریق ژل لب روشی است که به سادگی قابل انجام است. شما بعد از تزریق فیلر نیاز به استراحت ندارید و این روش به راحتی و به سرعت انجام می‌شود. ابتدا لبها و اطراف آن را بی حس می کنند تا شما درد هنگام اجرای تزریق حس نکنید. بعد از آن متخصص زیبایی با استفاده از یک سوزن نازک ماده مورد نظر را به لبها تزریق می‌کند.پس از انجام تزریق شما باید بلافاصله تغییرات لب های خود را حس کنید.

عوارض بعد از انجام تزریق لب

انجام هرگونه عمل و روش زیبایی با عوارض احتمالی همراه است. اما اکثراً این عوارض بستگی به واکنش بدن افراد دارد و بین افراد متفاوت است. برخی از این عوارض عبارتند از: خونریزی ،قرمزی، تورم و کبودی، لب های نامتقارن. امادرحالت جدی امکان دارد که عفونت رخ دهد که این مسئله بسیار نادر است. به همین علت، بهتر است که به مرکز پوست و مو سلین  مراجعه کنید .

قبل از انجام تزریق فیلر چه کارهایی باید انجام داد؟

شما باید قبل از تزریق فیلر، شرایط پزشکی و سلامتی خود را، با پزشک معالج تان در میان بگذارید.حساسیت‌های داروی خود را برای پزشک شرح داده و از هرگونه بیماری که دارید پزشکتان را در آگاه سازید.اگر دارو یا ویتامین یا مکمل گیاهی یا حتی الکل و دخانیات مصرف می کنید، باید به پزشک خود اطلاع دهید! پزشک قبل از تزریق، صورت شما را مورد بررسی قرار می‌دهد و از زوایای صورت شما عکس برداری می کند؛ و بعد یک دوره ی درمان برایتان پیشنهاد می‌کند.
همچنین، از نتایج و عوارض احتمالی تزریق فیلر، شما را آگاه می سازد. کسانی که میخواهند تزریق‌ فیلر انجام دهند، باید از نظر فیزیکی سالم باشند و به سلامت پوست خود اهمیت داده و در حفظ آن کوشا باشند!

تزریق فیلر به صورت در قسمتهای مختلف،چگونه انجام میشود؟

تزریق فیلر به‌ منظور حجم دهی، جوانسازی و زاویه سازی در قسمت‌های مختلف صورت قابل اجراست، تزریق فیلر را می توان در همه نقاط از بدن، که افتادگی دارند انجام داد.
۱_تزریق فیلر را در قسمت گونه و در جهت لیفت خط خنده میتوان انجام داد.
۲_ تزریق جهت زاویه سازی فک
۳_تزریق جهت لیفت ابرو
۴_تزریق به لب جهت فرم دهی و حجم دهی لب ها
۵_ تزریق فیلر به بینی، جهت اصلاح فرم بینی، برای کسانی که نمی خواهند جراحی کند و یا ایرادات بینی آنها به حدی نیست که نیاز به جراحی داشته باشد.
۶_فیلر زیر چشم، برای اصلاح گودی و سیاهی چشم
۷_فیلر خط اخم برای کسانی که خط اخمشان با بوتاکس از بین نمی‌رود.
۸_فیلر چانه برای کسانی که چانه ی آنها، عقب رفته و فرم نامناسب دارد.

و….

تعداد جلسات مراجعه برای تزریق فیلر

تزریق فیلر به صورت، یک کار سه بعدی می باشد و تقارن و هماهنگی در آن بسیار مهم است، به همین دلیل امکان دارد تعداد جلسات مراجعه ی شما به پزشک،به دو تا سه جلسه، جهت ترمیم و روتوش فیلرتان، افزایش پیدا کند.
ژل های متنوع و متفاوتی در بازار وجود دارند که قیمت های گوناگونی دارند.با توجه افزایش قیمت ها،حتما دقت کنید که برای تزریق فیلر به صورت، ژلی را تهیه کنید که دارای کیفیت مناسب و مجوز رسمی بوده، تا دچار عوارض احتمالی تزریق فیلر، نشوید.

سخن آخر

انجام روش های زیبایی یک امر کاملا سلیقه ای است .شما قبل از انجام هرگونه عمل برای زیبایی باید تصمیم کامل خود را بگیرید تا بعد از انجام دادن آن پشیمان نشوید .تزریق ژل لب در یک مرکز معتبر می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که تغییری اساسی و زیبا در ظاهرتان ایجاد شود.

مطالب مرتبط