آر اف فرکشنال و ترماژ

RF  پوست  را محکم  و ترمیم کرده و با  تحریک کلاژن سازی به جوانسازی پوست کمک می کند. از ترکیب فرکانس رادیویی برای کاهش رنگدانه ها و  بهبود ظاهر زخم ها و منافذ بزرگ استفاده می کند. همچنین روند ترمیم پوست را برای ایجاد یک پوست زیبا تشویق می کند.پوست همه افراد متفاوت است و همه افراد اهداف پوستی متفاوتی خواهند داشت. آراف (RF) ترماژ  یکی از سریع ترین و بی عارضه ترین روش ها برای لیفت صورت است.  در دوره های قبل تنها راه کار برای لیفت صورت جراحی بود اما با کمک تروماژ می توان نتیجه لیفت صورت را بدون جراحی داشته باشید.  آراف (RF) ترماژ  با  کمک امواج رادیویی  با هدف گیری  لایه های غنی از کلاژن پوست  ظرف مدت 6 ماه کلاژن سازی  پوست را ایجاد می کند .

تعداد جلسات آر اف فرکشنال

 خیلی از افراد در رابطه با تعداد جلسات لازم برای درمان با آر اف فرکشنال سوال می پرسند،  درمان با این روش هر یک ماه یکبار انجام می شود، در صورتی که فاصله یک ماه در نظر نگرفته نشود  و جلسات زودتر از 30 روز تکرار شود،  لایه درم پوست توانایی این را ندارد که تغییرات  ناشی از جلسات قبل را به خوبی درمان کند. دوره درمان برای هر فرد متفاوت است و بسته به وسعت ناحیه درمان  و میزان ضایعات موجود پوست تعیین می گردد . اما به طور کلی افراد  نیاز به 2 تا 5 جلسه درمان برای بهبودی کامل دارند.  تعداد جلسات لازم برای درمان توسط پزشک برای فرد تعیین می گردد .

کابرد آر اف فرکشنال و ترماژ

لیفت آراف
لیفت
رفع جای جوش آراف
رفع جای جوش
لاغری موضعی آراف
لاغری موضعی
جوانسازی آراف
جوانسازی

چه افرادی نمی توانند از آر اف فرکشنال استفاده کنند؟

 آر اف فرکشنال مزایای بسیاری با خود دارد اما  برای برخی افراد استفاده از آن ممنوعیت دارد .پس بهتر است قبل از  انتخاب روش درمان خود با پزشک مشورت کنید .  در حالت کلی استفاده از  آر اف فرکشنال برای افراد زیر توصیه نمی شود . خانم ها در دوران بارداری، افرادی که در ناحیه هدف، پوست آن ها التهابات شدیدی دارد،  افراد مبتلا به مشکلات انعقاد خون، افراد دیابتی، افرادی که ژل پاژ تزریق کرده اند، افراد با بیماری های قلبی، افرادی که در ناحیه مورد نظر تبخال های فعال دارند، افراد با فشار خون بالایی که درمان نشده است، افرادی که به تازگی پوست خود را برنزه کرده اند، افرادی که حساسیت به فلز طلای به کار رفته در سوزن های دستگاه آر اف فرکشنال دارند،  به هیچ وجه کاندید خوبی برای  این روش درمان نمی باشند.

مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال و ترماژ

نشستن صورت
از مصرف شوینده های قوی خودداری کنید.
استفاده از ضد آفتاب
بعد از درمان از کرم ضد آفتاب استفاده شود.
استحمام نکنید
۲۴ ساعت بعد از درمان از استحمام نکنید.
از لایه بردار استفاده نکنید
از مصرف کرم های لایه بردار خودداری کنید.
نور خورشید
در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
کمپرس یخ
 از کمپرس یخ استفاده کنید.
مصرف الکل و دارو
از مصرف الکل و داروهای ضد انعقاد خون بپرهیزید.
خاراندن
از خاراندن نواحی خودداری کنید.

مطالب مرتبط